Röviden a projektről:

  • A DMG MORI STORE egy online piactér az ipari, digitális megoldások egyszerű és hatékony használatára, amelyen SaaS termékek, gépek berendezés-szolgáltatásként (equipment as a service) és a DMG MORI szolgáltatásai találhatók.
  • Az online piactér/felület megkönnyíti mindazon digitális alkalmazások értékesítését és vásárlást melyek elősegítik a különböző adatok és gépek kezelését.

Tech stack a projekten:

  • Java, Selenium
  • Karate

A munkanapokat a következő feladatokkal fogod tölteni:

  • Tesztesetek létrehozása, futtatása
  • Manuális tesztek végrehajtása
  • Automatizált tesztek létrehozása
  • Tesztelési terv elkészítése
  • Teszteredmények kiértékelése
  • Release tesztelés
  • Bugreportok írása
  • A termék általános minőségét elősegítő javaslatok megfogalmazása, gyakorlatba ültetése
  • Részvétel a tágabb tesztelői közösség munkájában: pl. tesztstratégia véleményezése, QA folyamatok aktív alakítása

A leendő csapatvezetőd szerint a következő skillekre és/vagy tapasztalatokra lesz szükséged a munkavégzés során:

  • 3-4 év tapasztalat hasonló munkakörben
  • Jó kommunikációs készség
  • Kritikus gondolkodás
  • Precíz munkavégzés
  • Hajlandóság mind manuális, mind automatizált tesztek futtatására
  • CTFL tanúsítvány előny, de nem feltétel

Cserébe tőlünk ezekre számíthatsz:

  • Maximum 2 körös kiválasztási folyamat
  • Growth Mindset szemléletű, szoros együttműködés a vezetőddel, karriertervezés
  • Mi a tudást nem diplomában és években mérjük. Nálunk nincsenek bérsávok, tudásod és hozzáállásod rugalmasan kompenzáljuk!
  • Nagy hangsúlyt fektetünk az újonnan érkező kollégák gördülékeny beilleszkedésére

Az elvárt teljesítményhez minden szükséges támogatást megadunk:

  • Cafetéria: SZÉP kártya, BKK bérlet, bölcsődei, óvodai szolgáltatás költségének támogatása, sport- és kulturális rendezvényre szóló belépő, diákhitel törlesztés, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Részvétel hazai és külföldi konferenciákon és meetupokon
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • Támogatás gyermek születése esetén (babautalvány és +5 nap apaszabi a jogszabályban előírtakon felül)
  • Céges foci, kosár, röpi, jóga
  • Támogatjuk a munkatársaink proaktív szabadidős ötleteit (pl. Board Game Club)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az irodaház mélygarázsában
  • Összetartó közösség, családias hangulat
  • Roller- és biciklitároló
  • PlayStation 5
  • Csocsó

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása*
Max. file size: 10 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező