Röviden a projektről:

  • A DMG MORI „Machine Transformation (MX)” programja támogatja ügyfeleit az egyre hatékonyabb és fenntarthatóbb termelési kihívások megoldásában. Három fő pillére – folyamatintegráció, automatizálás és digitális átalakulás (DX) – jelentős hatással van a negyedik pillérre, a zöld átalakulásra (GX).
  • A DMG MORI CONNECTIVITY-vel kombinálva a CELOS X egyrészt a teljes gyártási környezet gyártófüggetlen hálózatba kapcsolásának megbízható infrastruktúrájával nyűgöz le. Másrészt a CELOS X szuverén és rendkívül biztonságos környezetet teremt a gyártási környezetnek a vállalati IT-vel való integrációjához, és támogatja a vállalatokat a CNC-gyártás digitális átalakulásának kihívásaival való szembenézésben. Emellett ez az alap az ellátási láncokkal és a globális értékteremtő hálózatokkal való hálózatba kapcsolódáshoz is. A CELOS X tehát a DMG MORI folyamatintegrációjának katalizátora.

Tech stack a projekten:

  • Linux, Windows
  • Docker, virtualizáció
  • CNC, PLC
  • MQTT, OPC UA, MTConnect
  • Python, scriptnyelvek
  • Microsoft Azure Portal
  • SeleniumBase, Postman

A munkanapokat a következő feladatokkal fogod tölteni:

  • Szoros együttműködés a Product Managementtel és a Product Ownerrel
  • 2-3 fős tesztelői csapat szakmai koordinációja
  • Üzleti elvárások analizálása
  • Tesztelési terv és riport készítése
  • Tesztelési folyamatok követése és szükség esetén korrekció
  • Részvétel a tesztstratégia kialakításában
  • Szoftverfunkciók tesztelése önállóan
  • Regressziós tesztek összeállítása és futtatása
  • Hibajegyek felvétele és tesztelése
  • Közös munka a szoftverfejlesztő csapatokkal, részvétel agilis meetingeken

A leendő csapatvezetőd szerint a következő skillekre és/vagy tapasztalatokra lesz szükséged a munkavégzés során:

  • Felsőfokú, releváns szakirányú végzettség
  • Ipari környezetben vagy hasonló területen szerzett 3-5 év tesztelői tapasztalat
  • Minőségtudatosság és ownership szemlélet a termék iránt
  • Magas fokú proaktivitás és problémamegoldó hozzáállás
  • Logikus, analitikus gondolkodásmód
  • Tanulni, fejlődni akarás
  • Aktív és kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Strukturált, önálló, agilis munkavégzés
  • Atlassian toolok ismerete (Confluence, Jira, Jira XRAY)
  • Kommunikatív, megbízható, csapatjátékos jellem

Cserébe tőlünk ezekre számíthatsz:

  • Maximum 2 körös kiválasztási folyamat
  • Growth Mindset szemléletű, szoros együttműködés a vezetőddel, karriertervezés
  • Mi a tudást nem diplomában és években mérjük. Nálunk nincsenek bérsávok, tudásod és hozzáállásod rugalmasan kompenzáljuk!
  • Nagy hangsúlyt fektetünk az újonnan érkező kollégák gördülékeny beilleszkedésére

Az elvárt teljesítményhez minden szükséges támogatást megadunk:

  • Cafetéria: SZÉP kártya, BKK bérlet, bölcsődei, óvodai szolgáltatás költségének támogatása, sport- és kulturális rendezvényre szóló belépő, diákhitel törlesztés, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Részvétel hazai és külföldi konferenciákon és meetupokon
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • Támogatás gyermek születése esetén (babautalvány és +5 nap apaszabi a jogszabályban előírtakon felül)
  • Céges foci, kosár, röpi, jóga
  • Támogatjuk a munkatársaink proaktív szabadidős ötleteit (pl. Board Game Club)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az irodaház mélygarázsában
  • Összetartó közösség, családias hangulat
  • Roller- és biciklitároló
  • PlayStation 5
  • Csocsó

Amennyiben felkeltette érdeklődésedet a hirdetés, kérlek, küldd el az önéletrajzodat a következő e-mail címre: .

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása*
Max. file size: 10 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező