Röviden a projektről:

  • A DMG MORI úttörő a szerszámgépgyártás digitalizálása terén. Az Integrált digitalizálás kulcsszó alatt a DMG MORI a teljes értéklánc mentén szoftvertermékeket és megoldásokat kínál a jövőbiztos gyártáshoz – tervezéshez, előkészítéshez és gyártáshoz, valamint monitorozáshoz, karbantartáshoz és szervizeléshez.

A munkanapokat a következő feladatokkal fogod tölteni:

  • Csapattagok motiválása/mentorálása
  • Kollégák kompetenciáinak fejlesztése, oktatási és fejlesztési tervének elkészítése és követése
  • Projektek erőforrás-tervezése
  • Teljesítésigazolások kezelése és számlaelőkészítés
  • Teljesítménycélok kitűzése és értékelése
  • Toborzási folyamatban való aktív részvétel
  • Kompenzációs csomagok előkészítésében való részvétel
  • Csapaton belüli és csapatok közötti szinergiák felismerése és erősítése
  • Munkarend, szabadságok, utazások tervezése, engedélyezése és követése
  • Riportálás, jelentések készítése a felsővezetés és az ügyfelek felé
  • Belső folyamatok fejlesztése
  • Ügyfélkapcsolat építése, ápolása
  • Csapat működésének továbbfejlesztésére javaslattétel

A leendő csapatvezetőd szerint a következő skillekre és/vagy tapasztalatokra lesz szükséged a munkavégzés során:

  • Hasonló, vezetői munkakörben szerzett 3-4 éves tapasztalat
  • Szoftverfejlesztési principiumok, ajánlások, best practice-ok ismerete
  • IT szolgáltatásban (üzemeltetés, support) szerzett tapasztalat
  • Erős kommunikációs készség
  • Angol ÉS német nyelv magabiztos ismerete szóban és írásban
  • Strukturált, önálló, agilis munkavégzés
  • Megbízható, proaktív, csapatjátékos jellem

Cserébe tőlünk ezekre számíthatsz:

  • Maximum 2 körös kiválasztási folyamat
  • Growth Mindset szemléletű, szoros együttműködés a vezetőddel, karriertervezés
  • Mi a tudást nem diplomában és években mérjük. Nálunk nincsenek bérsávok, tudásod és hozzáállásod rugalmasan kompenzáljuk!
  • Nagy hangsúlyt fektetünk az újonnan érkező kollégák gördülékeny beilleszkedésére

Az elvárt teljesítményhez minden szükséges támogatást megadunk:

  • Cafetéria: SZÉP kártya, BKK bérlet, bölcsődei, óvodai szolgáltatás költségének támogatása, sport- és kulturális rendezvényre szóló belépő, diákhitel törlesztés, önkéntes nyugdíjpénztár
  • Szakmai és nyelvi képzések
  • Részvétel hazai és külföldi konferenciákon és meetupokon
  • Csapatépítő programok és céges rendezvények
  • Támogatás gyermek születése esetén (babautalvány és +5 nap apaszabi a jogszabályban előírtakon felül)
  • Céges foci, kosár, röpi, jóga
  • Támogatjuk a munkatársaink proaktív szabadidős ötleteit (pl. Board Game Club)
  • Ingyenes parkolási lehetőség az irodaház mélygarázsában
  • Összetartó közösség, családias hangulat
  • Roller- és biciklitároló
  • PlayStation 5
  • Csocsó

"*" a kötelező mezőket jelöli

önéletrajz csatolása*
Max. file size: 10 MB.

*-al jelölt mezők kitöltése kötelező